Партия Ющенко решила посыпать голову пеплом

На «лежавшем» несколько месяцев партийном сайте НУ появились признаки продолжающейся агонии.

В частности, вывешено такое объявление:

«Шановні однопартійці!

Головною подією громадсько-політичного життя України у 2012 році стали підготовка та проведення парламентських виборів. Їх результати потребують вдумливого аналізу не лише з боку політологів і журналістів, але й представниками політичних партій та пересічними громадянами. На жаль, «Наша Україна» не стала парламентською партією. Але від нас із Вами залежить, як поразку зробити першим кроком до майбутньої перемоги.

Ми повідомляли Вам про те, що прийнято рішення заслухати на засіданні Політичної Ради Партії 26 січня 2013 року питання «Про підсумки парламентських виборів 2012 року».

Нам необхідно зробити всебічний аналіз результатів виборів, дослідити та узагальнити всі зміни, які відбулися на електоральному полі, виявити основні причини поразки «Нашої України» та здійснити ряд кардинальних заходів для того, щоб повернути довіру громадян України до нашої політичної сили. Осмислення підсумків парламентських виборів та аналіз того, що відбувалося в ході виборчої кампанії, неможливо без Вашої участі, без узагальнення регіональної специфіки та досвіду.

Прошу підготувати Ваше бачення сильних та слабких позицій, зробити аналіз помилок і досягнень нашої Партії у виборчій кампанії, зокрема у Вашому регіоні, відповідно до запропонованих у додатку питань (додається).

Голова Політичної Ради Партії Сергій БОНДАРЧУК»