Учора на засіданні фракції "Батьківщина" Миколі Катеринчуку запропонували вийти з неї за власним бажанням.

Про це в коментарі Gazeta.ua сказав нардеп від "Батьківщини" Володимир Бондаренко.

"Заява Миколи Катеринчука - це його технологія, якою він хотів добитися виправдання свого вчинку, що він планує. Це вихід із фракції. Тому що на київських виборах він, якщо балотуватиметься, - це буде всупереч рішенню фракції. І так він показує свою принциповість", - сказав Бондаренко.

Нардеп підкреслив, що вчора на засіданні фракції поставили всі крапки над "і".

"На засідання він не з'явився. Після короткого обговорення Арсеній Яценюк запропонував Миколі Дмитровичу самостійно вирішувати стосовно перебування у фракції. Якщо хоче - нехай виходить. Виключати його ніхто не збирається. Пропозиція про виключення мене - викликала сміх у залі. Тому що моя правдива інформація про те, кого він привів у Київраду минулого скликання, вразила всіх. Адже ці люди відразу ж перейшли до фракції Черновецького. Один посів крісло секретаря комісії з власності, інші пішли до земельної комісії і т. д. Ми попереджали тоді, що Микола веде гру на Черновецького під прапорами опозиції. Щось подібне ми маємо сьогодні", - зазначив нардеп.

Бондаренко наголосив, що Катеринчука не виключили, бо якби таке сталося, то "він набув би ореолу героїчності".

Опозиціонер також зазначив, що жодного рішення по кандидатові на посаду мера Києва поки що не приймалося.

"Воно буде. Але Микола Дмитрович уже викидає якісь скажені гроші на свої біг-борди по всьому Києву. Ми підозрюємо, що це гра на владу. Але ми його попросили, бо це є прощений тиждень", - сказав депутат.

Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/politics/_batkivschina-zaproponuvala-katerinchuku-vijti-z-frakciji/487950">Gazeta.ua</a>