Тимошенко: Кириченка примусили лжесвідчити . ВІДЕО

Донька Юлії Тимошенко Євгенія вважає, що відсутність її матері у судовому засіданні з допиту свідка Генпрокуратури Петра Кириченка є підставою для відміни засідання. Про це вона сказала сьогодні перед черговим засіданням суду.


 
"Сьогодні мою маму знову не привезли до суду, хоча вона вимагала цього", - наголосила Євгенія.
"Продовження досудового слідства без її присутності є підставою для негайного припинення допиту свідків", - сказала донька Юлії Тимошенко.
Вона наголосила, що "продовження досудового слідства та її обвинувачення є тяжким злочином зі сторони прокурорів та суддів".
"Ще більш тяжким злочином є те, що прокуратура тисне на більшість свідків і тому вони мусять давати лжесвідчення. Таким свідком у суді буде Петро Кириченко", - сказала донька лідера опозиції.

Вона також зачитала заяву Юлії Тимошенко, у якій лідер опозиції наголосила, що влада змусила Петра Кириченка дати неправдиві свідчення через тиск на його дружину.

Наводимо повний текст заяви Юлії Тимошенко: 

Лжесвідчення – це важкий тягар, який взяв на себе Петро Кириченко. Я заявляю, що жодного слова правди в його свідченнях немає. Але я його пробачаю, бо не кожен може протистояти тиску авторитарної машини. Його примусили дати ці неправдиві свідчення, незаконно кинувши за грати його онкохвору дружину Ізабеллу Кириченко.
5 вересня 2011 року вона була незаконно заарештована, а вже 18 листопада 2011 року Петро Кириченко дав лжесвідчення проти мене. Після цього його дружину відпустили до нього в США.
Зараз я звертаюся до всіх чесних журналістів з проханням повідомити суспільству, що Ізабелла Кириченко 23 березня 2012 року публічно підтвердила, що її чоловік дав свідчення проти мене під тиском її незаконного утримання у в’язниці, вона заявила газеті «Київ пост»: «З перших хвилин мого затримання, слідчі в прокуратурі почали питати мене про мого чоловіка, так як він знає Лазаренка і Тимошенко. Вони говорили, що він повинен відповісти на 400 або 600 запитань… Прокурори сказали, що мій чоловік не дурень і він приїде, щоб звільнити мене».
За словами жінки, один з прокурорів дійшов до того, що вимагав в суді продовження терміну її затримання, посилаючись на зв’язки чоловіка із Лазаренком.
Це є прямим доказом сфальшованості свідчень Петра Кириченка під тиском Генеральної прокуратури України.
Я ще раз заявляю, що не маю жодного відношення до трагічної загибелі Євгена Щербаня. Ця справа проти мене сфабрикована Януковичем, щоб усунути мене від участі у президентських виборах 2015 року.

INTV