За часи президентства Віктора Януковича в Україні не відбулось жодної акції, жодного публічного заходу, які б продемонстрували, що українські громадяни підтримують чинну владу.

Про це в ефірі телеканалу ТВі заявив політолог Сергій Таран.

Зокрема, говорячи про учорашній "антифашистський" мітинг, експерт зазначив, що його організувала влада.

"Це, по суті, адміністративне збирання людей, бюджетників і залежних від влади, під гасла антифашизму в країні, де немає жодного політика, я вже не кажу – партії, яка заявила б про прихильність фашистським ідеям! Тому це технічний захід, він не є політичним", - пояснив Таран.

Він також запропонував, аби хтось спробував зараз організувати хоч якийсь мітинг на підтримку курсу Януковича, на який би люди вийшли добровільно.

"В Україні взагалі за минулі три роки склалася унікальна ситуація – жодної акції, жодного круглого столу публічного, який показував би і демонстрував, що громадяни підтримують чинну владу! Це вперше, до речі, в історії України", - підкреслив політолог.

Таран нагадав, що попередні президенти завжди намагались організувати людей й налаштувати їх на позитив.

"От, наприклад, Кравчук організовував акції на підтримку незалежності, позиціонував себе, що от він здобув незалежність для України. Кучма доводив громадянам, що він здобув стабільність, і Україна не розпалася. Ющенко гордився дуже тим, що він здобув демократію для України, та й Помаранчеву революцію він вважав власним здобутком", - уточнив експерт.

За його словами, унікальність нинішньої влади в тому, що вона ніколи не каже, що вона зробила.

"Жодної акції на підтримку влади немає. Вона взагалі намагається уникати розмов про себе. Уся інформаційна кампанія, яку веде влада, зосереджена на опозиції", - наголосив Таран.

Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/politics/_v-ukrajini-ne-vidbulos-zhodnoji-akciji-na-pidtrimku-kursu-yanukovicha-politolog/497810">Gazeta.ua</a>