Соратник Яценюка пропонує зробити окремі цвинтарі для прихильників ПР

Під час агітаційного туру у місті Галич (Івано-Франківська область) голова обласного осередку партії "Фронт змін" Володимир Шкварилюк заявив, що пропонує місцевій владі облаштувати окремі цвинтарі для прихильників Партії регіонів.

 
Володимир Шкварилюк. Фото: news.if.uaВолодимир Шкварилюк. Фото: news.if.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Я завжди, на кожному зібранні, звертаюсь до органів місцевого самоврядування, прошу їх, аби вони виділили одну сотку землі в кожному населеному пункті для того, що, як будуть ті люди агітувати за Партію регіонів, або будуть голосувати, то вони будуть поховані на окремих цвинтарях. Для того, аби на тих стежках, де поховані наші діди і прадіди, не було тої мерзоти, яка буде голосувати проти українського народу", - заявив зі сцени Володимир Шкварилюк. Про це повідомляє Громадянська Мережа ОПОРА

Громадська організація "Молоді регіони" вимагає від Шкварилюка публічного вибачення перед мешканцями Прикарпаття. Голова "Молодих регіонів" в області, кандидат у народні депутати по виборчому округу №83 Олександр Когут заявив: "Одна справа, коли допікають особисто представникам Партії регіонів. Принаймні, я до цього уже звик. Мені не раз доводиться зносити навіть особисті образи. Але, бажати виборцям смерті, та ще й шукати місце для поховання може лише людиноненависник. Освічений політик, який поважає не лише себе, а й свій народ, такого собі ніколи не дозволить сказати".

Поки що Шкварилюк не вибачився за свій вислів.

На вашу думку, чи коректною є пропозиція Володимира Шкварилюка?