Що трапилось вночі в Первомайску

Сьогодні вночі виконавча служба за допомогою «Беркуту» винесла зі 132-го окружкому (Миколаївська область, м. Первомайськ) всі оригінали протоколів ДВК. Силовики проривалися з будівлі ОВК з боєм, є поранені. Проте люди не дали їм поїхати із документами, перегородивши виїзд автобусу «Камазами».

Напередодні ввечері до ОВК приїхав народний депутат від ПР Єгоров. Він запевнив усіх, що його політична сила не зацікавлена в цьому окремо взятому окрузі, а в тому, аби якомога скоріше були встановлені підсумки голосування, незважаючи на результати. Він закликав людей розходитися.
Але люди не повірили, частина пішла відпочивати, частина залишилася охороняти ОВК.

Близько години ночі виконавча служба в супроводі загону «Беркуту» приїхала на дільницю із рішенням суду про вилучення всіх оригіналів протоколів ДВК. Міліція їх пропустила, незважаючи на те, що «Беркут» залучається тільки на спецоперації.

Силовики змусили голову комісії, якого вони привезли із собою, відкрити сейф і витягли звідти оригінали протоколів ДВК.

Люди намагалися не дати їм фактично вкрасти документи, адже вилучення протоколів не було навіть законним чином оформленим. Народ забарикадував двері ззовні, проте «Беркутівці» вибили їх і почали прориватися крізь натовп до автобусу. Вони били людей ногами й кийками. Їм на підкріплення прибігли люди у формі та міліція, які застосували сльозогінний газ.

«Беркут» завантажив коробки з протоколами в автобус, проте люди не дали йому вирушити. Спочатку громадяни оточили автобус, згодом йому шлях перегородили 5 «Камазів», які наразі тримають автобус в кільці.

Очевидці стверджують, що всередині автобусу «Беркут» знищує протоколи ДВК.

Батьківщина