"Война и холод ближе, чем вам кажется" - волонтеры призывают помочь украинским воинам обогревателями и теплыми вещами. ФОТО

"Это совсем недалеко - всего 500-600 километров от столицы. Война и холод ближе, чем вам кажется. Мы собираем теплые вещи. Спальники, флисы, термобелье, зимние куртки защитного или темного цвета. Возможно Вы лыжник и Вас что-то есть?"

Об этом в Фейсбуке пишет волонтер Roman Sinicyn. "У правому нижньому куті обігрівач типу "Ветєрок", на першому фото. Видно? Система наступна: перед сном бійці вмикають на 2-3 години генератор і обігрівач та ставлять перед ним пластикові пляшки з водою. Нагрівають пляшки "Ветєрком". Генератор не справляється, усім же треба зарядити рації, телефони, планшети, акумулятори для тепловізорів і ПНВ. Потім обкладаються теплими пляшками і сплять. В бліндажі сплять, два метри під землею. Їх не раз накривали Смерчами і Градами В палатках вони не ночують, як і в техніці.

Украинские воины на блокпосту под Новомихайловкой готовы стоять до победы Через 800 метров позиции террористов. ФОТОрепортаж

Це 80 бригада. Вісімдесята львівська аеромобільна бригада, десантура. Це зовсім недалеко - всього 500-600 кілометрів від столиці. Війна і холод ближче, ніж вам здається. Вимкнули світло в будинку? Не подали гарячу воду? Принесли несвіже пиво? Ми збираємо теплі речі. Спальники, фліси, термобілизну, зимові куртки захисного або темного кольору. Можливо Ви лижник і Вас щось є? Лижний костюм? Рукавиці, шапки? Може у Вас є генератор чи обігрівач? Буржуйка? Ми завеземо і передамо. Таких, як ці десантники сотні. Приносьте. Жилянська 68, м.Київ (зліва у дворі прапор України).
-----
Приватбанк - 4149437843984905 Клочун Наталія
Skrill, Paypal - [email protected]", - пишет Роман.

"Выборы" под дулами автоматов. ФОТОрепортаж - ВИДЕО


блиндаж

блиндаж

блиндаж