Брифінг лідерів опозиції для ЗМІ ВІДЕО

Брифінг лідер фракції «ВО «Батьківщина» Арсеній Яценюк розпочав з політичного порядоку денного. Він заявив, що вихід з політичної кризи можливий тільки через дострокові президентські та парламентські вибори.

Яценюк повідомив про те, що в парламенті було заявлено вимогу про розгляд резолюції недовіри Кабінету міністрів України. Щодо тактичних питань, опозиціонер повідомив, що опозиція добилась, щоб Київська обласна рада прийняла рішення, яким засудила дії «Беркуту» і закликає відновити курс на євроінтеграцію.

Крім того, Арсеній Яценюк повідомив, що опозиціонери провели брифінг з 28 послами країн Євросоюзу, де їх проінформували про те, що опозиція не причетна до провокацій під адміністрацією президента та «надали відеодокази того, хто за цим стоїть».

Лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок заявив, коментуючи вчорашні події біля Адміністрації президента, що найняті владою «тітушки імітували нібито захоплення адміністрації президента, що дало нібито підстави спецпідрозділам застосовувати проти них силу». Коментуючи відео, відзняте 1 грудня біля Адміністрації президента, на якому члени спецпідрозділу «Беркут» нещадно б»ють та принижують беззахисних людей, Тягнибок заявив: «Крім відставки уряду, не тільки має бути відставка силовиків та розформування спецпідрозділів.., має бути кримінальна відповідальність до всіх представників правоохоронних органів, які переступили закон, мораль і пішли проти власного народу».