Це момент істини для кожного з нас. Громада максимально згуртувалась і налагодила активне постачання Майдану всім необхідним - мер Львова. ВІДЕО

Мэр Львова призвал общину города к единству, бдительности и сплоченности. Мэр попросил, чтобы обо всех подозрительных и неординарные ситуации жители сообщали на «горячую» линию города.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на zaxid.net.

"Сьогодні багато хто себе запитує - чим і коли закінчиться боротьба? Маю особисте відчуття, що шлях до чесної, успішної та демократичної України буде довгим і непростим. Нас чекають нові випробування. Але в чому я особисто не маю сумніву, у тому, що кожен, хто сьогодні приймає для себе рішення у той чи інший спосіб брати участь у цій боротьбі, стає на сторону добра і робить те, що має робити кожна гідна людина в такій ситуації для себе, для своєї рідної країни та своїх нащадків. Це момент істини для кожного з нас.

Львів має дуже важливу функцію. Громада максимально згуртувалась і налагодила активне постачання Майдану всім необхідним. Церкви, школи, підприємства стали осередками збору коштів, медикаментів, теплого одягу та інших необхідних матеріалів.

Сьогодні у Львові нема жодної родини, представники якої не були б на Майдані. Наші львівські лікарі надають допомогу десяткам постраждалих з Києва, а також виїжджають волонтерами до столиці. В цій ситуації нашим спільним завданням є підтримка порядку та організованості в місті.

Я вкотре хочу донести свою позицію щодо загального страйку в місті, до якого дехто закликає. Місто, яке виконує таку важливу функцію для Майдану, не має права зупинитись та бути паралізованим. Моя позиція щодо підприємств життєзабезпечення Львова є категоричною. Всі вони будуть працювати безперебійно. Тим більше, що ми очікували і вже фіксуємо спроби диверсії. Минулого четверга невідомі здійснили напад на котельню, яка обігріває будинки на вул Винниченка. Внаслідок атаки котельня була виведена з ладу на годину часу. Згодом котельня відновила свою роботу. Нападники, на жаль, не були затримані. Я вимагаю від міліції проявити свою солідарність з громадою і зробити все, аби знайти та покарати ініціаторів диверсії. Я також дав доручення посилити охорону об'єктів життєзабезпечення міста. Прошу також усіх Вас повідомляти «гарячу» лінію міста за телефоном 297-59-11 про всі підозрілі та неординарні ситуації. Я закликаю всі громадські організації, політичні партії, всю громаду міста до єдності, пильності та згуртованості", - рассказал городской голова Львова Андрей Садовый в своем еженедельном отчете о ситуации в городе и стране.

Источник:http://censor.net.ua/v269127