У Митному союзі для України все зрозуміло - там суто рівноправні партнерські стосунки.

Про це в ефірі телеканалу "Інтер" сказав народний депутат-українофоб від Партії регіонів Вадим Колесніченко.

"Чому хтось за нашу партію робить якісь висновки? Для Партії регіонів абсолютно зрозуміло — все, що має вигоду для української держави, має бути реалізовано", - зауважив він, говорячи про перспективи вступу України до Євросоюзу, чи до МС.

Колесніченко розповів, як насправді співпраця з країнами Митного союзу принесе Україні шалені вигоди.

"Тільки за останні три роки у нас на 5% зріс товарообіг з країнами Митного союзу. То що, ми будемо робити далі, якщо розірвемо наші стосунки з Росією?", - наголосив він.

"Регіонал" додав: "Більше 60% нашої продукції, яку ми експортуємо у країни МС — це продукція кінцева, це не сировина. При цьому, більше 40% це продукція машинобудування, близько 17% - це продукція сільського господарства. Це те, що нам приносить гроші. Щорічно до 8 млрд доларів даватиме Митний союз, а товарообіг збільшиться на 80 млрд дол".

Він також розповів, що за інформацією, "дві країни Європи сьогодні звернулися до Митного союзу з проханням розглянути можливість участі у роботі Митного союзу".

"У МС все чітко зрозуміло — там рівні, партнерські взаємини. Для нас зрозуміло, що сьогодні вступ до Митного союзу — це певні проблеми, а нам потрібна вигода. Тому формула, яку запропонував президент - "3+1", дозволяє зберегти баланс", - підкреслив Колесніченко.

Gazeta.ua

Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/politics/485236">Gazeta.ua</a>