Президент Естонії також ігнорує Януковича і його саміт

 

Президент Естонії Тоомас Гендрик Ільвес
 
 
Президент Естонії Тоомас Гендрик Ільвес не братиме участі в зустрічі глав держав Центральної та Східної Європи в Ялті. 

Як повідомила в середу канцелярія глави держави, «президент Ільвес отримав запрошення взяти участь у зустрічі глав держав Центральної та Східної Європи в Україні, однак, оскільки час її проведення збігається з конференцією пам’яті президента Леннарта Мері у Таллінні, він уже повідомив про свою неучасть у ялтинській зустрічі».

Водночас канцелярія повідомила, що «президент Ільвес висловив занепокоєння поводженням в Україні з політичними опонентами».

Раніше представник МЗС України повідомив, що від участі в зустрічі в Ялті відмовилися президенти Австрії, Чехії, Німеччини, Італії та Словенії. Він не виключив, що в зустрічі не братиме участі й президент Естонії.

Конференція пам’яті Леннарта Мері «Майбутнє демократичного капіталізму» відбудеться в Таллінні 11-13 травня. У ній плнують взяти участь комісар Єврокомісії з фінансів Оллі Рен, заступник держсекретаря США Вільям Бернс, прем’єр-міністр Латвії Валдіс Домбровскіс, керівник уряду Литви Андрюс Кубілюс та інші провідні політики й державні діячі.