Без України Росія втратить свій ядерний арсенал. ВІДЕО

Всі ракети-носії ядерних боєголовок в російському арсеналі виготовлені в Україні. 

Ще не так давно російський пропагандист Дмитро Кисильов погрожував перетворити США на ядерний попіл. Однак російські ракети з ядерним зарядом не полетять, якщо Україна не буде їх обслуговувати.

Як йдеться в сюжеті ТСН.Тиждень, однією з таких ракет-носіїв є "Воєвода". Це міжконтинентальна балістична ракета наземного базування. Вона єдина здатна подолати протиракетну оборону США. 83% російських боєголовок переносять саме ці ракети-носії. Але "Воєвода" виготовлена в Україні. Сам носій, система бойових блоків індивідуального наведення, а їх 10 у кожній ракеті, а також система управління - українські. Розробником ядерного щита Росії є Дніпропетровське КБ "Південне". А виготовлені "Воєводи" на Дніпропетровському "Південмаші". 

Супернадійну систему наведення, яка здатна працювати навіть в умовах ядерних вибухів і стоїть на озброєнні Росії, створив харківський "Хартрон". Ще одна ракета, яку на Заході називають "Сатана", теж розробили в Україні. Її запускають складним мінометним стартом. Вся ця страшна і потужна зброя, якою Кремль останнім часом погрожує світові, виготовлена в період 70-х та 80-х років. Вона потребує постійного технічного обслуговування.

Не бійтесь російських військових, високий рівень їх підготовки - міф, -- службовець французького іноземного легіону

За "Воєводами" донедавна доглядали фахівці КБ "Південне" і заводу "Південмаш". Тільки завдяки цьому ракети, чий термін придатності сплив десятиліття тому, досі в робочому стані. Читайте також: В США хочуть вмовити Україну не обслуговувати російські ракети "Сатана" - Daily Beast Але якщо українські фахівці припинять їх обслуговувати, Росія втратить всій ядерний арсенал. Ракети в кращому випадку не полетять.