Візит президента України Віктора Януковича до Москви скасували з ініціативи української сторони.

Про це в ефірі 5 каналу сказав політолог Андрій Окара.

"Було багато дезінформації щодо того, що нібито російська сторона і Путін скасувала цей візит. Мовляв через це журналісти полетіли, а Янукович не долетів. Я абсолютно переконаний в тому, що візит було скасовано в досить таки можливо театральний спосіб, але українською стороною", - пояснив він.

Окара зауважив, що у Москві Януковича могла загнати у глухий кут і він це розумів.

"Це є формула самозбереження Януковича. Бо прилетівши до Москви, російський президент йому виставив би такі аргументи, загнав би його в таку пастку, від якої він просто не міг би відбитися", - наголосив експерт.

Нагадаємо, що у вівторок президент мав полетіти з візитом до Москви. За інформацією джерел, там мали вирішуватися питання Митного союзу та ціни на газ для України. Однак, в останній момент візит було скасовано з незрозумілих причин. За офіційною заяву, причиною скасування зустрічі стало недостатня підготовленість сторін до перемовин.

Візит було скасовано настільки несподівано, що журналісти президенстького пулу, які вилітали до Москви у вівторок зранку, дізналися про скасування візиту вже на самому місці запланованої зустрічі.

Gazeta.ua

Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/politics/473629">Gazeta.ua</a>