Путін вже навіть не приховує, що має своїх "агентів" в українському парламенті - нардеп

Трагедія України в тому, що в українському парламенті депутати просувають та захищають інтереси іншої держави, всупереч національним інтересам України.

Таку думку Gazeta.ua висловив народний депутат Андрій Парубій, коментуючи те, що президент РФ Володимир Путін нагородив українських парламентарів, авторів "мовного" законопроекту Сергія Ківалова та Вадима Колесніченка медалями Пушкіна.

Читайте также: Путін нагородив медалями видатних украінофобів Ківалова і Колесніченка

"Це лише підтверджує те, що вони є агентами впливу іншої держави в України. І це велика біда і трагедія України, що в українському парламенті депутати, які мали б представляти і захищати інтереси України, насправді просувають та захищають інтереси іншої держави, та ще й не на користь, а всупереч національним інтересам України", - наголосив нардеп.

Парубій додав: "Цей демонстративний крок, який зробив Путін — це публічне славлення своїх агентів в Україні і вони вже навіть не приховують того, що є просто представниками Путіна в України і, звичайно, отримують за це матеріальну допомогу, як і всі диверсанти та розвідники".

Публічна демонстрація своїх "агентів" Путіним свідчить лише про їхній цинізм та безкарність.

"Відчуття безкарності та цинізму щодо впливу на Україні у них дійшли до того рівня, що вони не надто вже це і приховують. Вони публічно розв'язують проти України війни економічні, газові чи інші. Вони публічно заявляють протест щодо вступу в ЄС та НАТО", - зауважив парламентар.

Він підкреслив: "Це (нагородження медалями) одна із показових речей, яка показує інтерес та вплив Путіна на Україну, а в цьому випадку, зокрема, на український парламент та українських парламентарів. І винагорода шпигунів, власне, є демонстрацією та підтвердженням цього".

Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/politics/_putin-vzhe-navit-ne-prihovue-scho-mae-svojih-agentiv-v-ukrajinskomu-parlamenti-n/483397">Gazeta.ua</a>