Кузьмін пояснив свою активність у справі Тимошенко нестачею кур'єрів

Заступник генпрокура вказав на суперечливість публічних і непублічних заяв Тимошенко.

Заступник глави ГПУ Ренат Кузьмін вважає, що екс-прем'єр Юлія Тимошенко робить суперечливі заяви про своє бажання бути присутньою на допитах у справі Щербаня. Про це він сказав в ефірі "Эхо Москвы", пише "Українська правда".

"Ми маємо ситуацію, коли Тимошенко робить публічну заяву про бажання явитися до суду, і робить непублічну заяву адміністрації колонії про те, що в суд вона не поїде", - заявив Кузьмін. За словами заступника генпрокурора, для того, щоб Тимошенко привезли на допит, вона повинна подати заяву начальнику колонії.

"Є офіційна публічна заява про явку (Тимошенко до суду) і така ж - про те, що в суд вона не поїде", - додав він.

На питання, чому він сам проводить деякі слідчі дії у справі Тимошенко, Кузьмін відповів: "На жаль, сотні кур'єрів у мене немає... Деякі речі доводиться робити самостійно. Якісь речі, пов'язані з організацією і зі стратегічним плануванням - це я".

Смотрите также: Эхо Москвы. Интервью с Ренатом Кузьминым. ВИДЕО

Нагадаємо, раніше захисник Тимошенко Сергій Власенко розповів, що начальник Качанівської колонії Ігор Колпащиков 18 лютого висунув екс-прем'єру Юлії Тимошенко чотири умови, за умови виконання яких її б доставили в Київ на допит одного зі свідків у справі Щербаня.