Про ситуацію "Власенко vs УНІАН".

Циля Зингельшухер 

Про ситуацію "Власенко vs УНІАН".

Для того, щоб зрозуміти ЧОМУ Олександр Ткаченко пішов у підпорядкованому йому УНІАНі на відверту брехню та фальсифікацію неіснуючого інтерв'ю Сергія Власенка, треба знати Януковоща і пам'ятати 2004 рік.

Циля приблизно так і думала, але знаючі люди сьогодні нашептали, шо то такі правда.

Вся справа у тому, що після ганебної поразки на президентських виборах-2004, Олександр Ткаченко брав у Овоща інтерв'ю на користь "Нового каналу", під час якого майже відверто глузував з того (тоді нікому з адекватних людей навіть в голову не могло прийти, що це політичне лайно не згине в тюрязі, а, навпаки, завдяки Бджоляру і побєждающєго зло баблу вилізе на Олімп!) і не соромлячись "троллив" його.

Нажаль, повного відео самого смішного фрагменту, коли Ткаченко запитує (цитую по пам"яті майже дослівно): "Так що там все-таки сталося у Івано-Франківську?", немає у публічному доступі. Януковощ і так був злий, як собака на "троллінг", а після цього запитання взагалі став схожим на купу гівна, що танув на сонці.

Так знаючі люди нашіптали, шо Овощ цього епізоду не забувся і серед своїх сказав, шо "Ілі, ілі...". Тобто, або Ткаченко буде виключно розважати лохторат тупими "шоу", ТСН (Тільки Страшними Новинами) і поставить "правільних" редакторів в УНІАН, або він "захоче припинити роботу на цилявідєнії".

Пропозиція, від якої Ткаченко і УНІАН не змогли утриматися в критичний момент, коли "все поставлено на справу Юлі".

Частина того відомого інтерв'ю :