Сотни жителей Броваров заблокировали от проезда "титушек" трассу на Киев. ФОТО

Украинцы пытаются недопустить прибытие в столицу вооруженных сторонников власти

Источник:http://censor.net.ua/n271644

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом на своей странице в Facebook написал дима шерембей."антитеррористической операцией".

бровары

" Бровары! В Киев, ни одна титушка не прорвется", - написал Дмитрий Шерембей.

В тоже время Volodymyr Solonenko сообщает, что перекрыты две из трех полос:

"У кінці Броварського проспекту, там де окружна Броварів повертає на Київ, під пішохідним мостом наші повстанці облаштували блокпост у обидві сторони. Блокпост у напрямку Києва більший. Я зупинився його роздивитися. Збудовано три барикади з шин, що перекривають 2 з трьох полос: перша 1 і 2 полоси, друга 2 і 3, і третя знову 1 і 2. Таким чином машини змушені скидувати швидкість. Перша барикада збудована у вигляді квадратного редута. На барикадах близько сотні повстанців у шоломах та з дрючками, більшість - жителі Броварів, більшість провели багато часу на Майдані у Києві.

Більшість машин спокійно проїжджають, буси та фури зупиняють на кілька секунд на огляд.

На моїх очах бійці відігнали міжміський автобус, імовірно з тітушками: автобус зупинився за 100 - 150 м від барикад, і козаки моментально із бадьорим криком побігли йому назустріч. Автобус встиг розвернутися і втекти, кілька машин повстанців помчало за ним.

Я переконаний що саме це - правильна тактика. Брати під контроль все що можна, і тоді влада не зможе контролювати країну - просто не вистачить ментів. Вони можуть створити тимчасову локальну перевагу у одному - двох місцях, як вчора у урядовому кварталі та на Майдані, але на більше їх не вистачить".

Источник:http://censor.net.ua/n271644