Студія Квартал-95 не бачить цензури в забороні номерів про Януковича.+ ВІДЕО

 

"Кварталівці" не вважають цензурою невихід номерів про Януковичів у "Вечірньому кварталі"

"Студія Квартал-95" підтвердила існування номеру, де висміювалась сім'я президента Віктора Януковича, а його невихід в телеверсії на "Інтері" аргументувала "умовами монтажного процесу".

Після тижня очікувань, "ТелеПростір" таки отримав офіційну відповідь від "Студії Квартал-95" щодо невиходу в "Вечірньому кварталі" від 7 квітня номеру, де висміювалась сім'я Віктора Януковича.

За словами прес-служби "Студії Квартал-95", дана сценка мала місце на записі програми 20 березня у палаці "Україна" і справді не "влізла" у телеверсію шоу на каналі "Інтер" від 7 квітня.

Як зазначила прес-служба, це зумовлено "умовами монтажного процесу, за якими тривалість випуску не може перевищувати свій хронометраж".

Щодо повтору номеру про сімейні стосунки у випуску від 7 квітня, який був показаний тижнем раніше, у випуску від 31 березня, то прес-служба називає це "звичною практикою". Мовляв, у нових програмах неодноразово вдаються до повторів "кращих та успішних номерів з попередніх програм".

Про доцільність заміни непоказаного номеру про Януковичів повтором з попередньої програми у випуску, який анонсувався як новий, "ТелеПростору" все ж не пояснили.

"ТелеПростір" також не оминув і тему пародії на новорічне привітання президента України, яка не ввійшла у випуск, показаний в новорічну ніч на "Інтері", однак вийшла на російському каналі "РЕН-ТВ", який транслював "Вечірній квартал" торік у грудні. За словами тої ж таки прес-служби, невихід номеру зумовлений тими ж таки "умовами монтажного процесу". Відповіді на те, яким чином номер потрапив у версію програми на "РЕН-ТВ", "ТелеПростір" так і не отримав.

Тим не менше, у "Студії Квартал-95" навідріз заперечили наявність цензури на "Інтері" та запевнили, що вихід вищезазначених номерів все ж планується і відбудеться у найближчих програмах. Коли саме – не уточнили.

На запитання "ТелеПростору", як часто в телеверсію "Вечірнього кварталу" не попадають номери, що так чи інакше стосуються президента Віктора Януковича, прес-служба підкреслила, що запис програми інколи і справді відрізняється від телеверсії і в ефір можуть не потрапити безліч номерів, в основному побутової тематики.

Нагадаємо, у новому випуску гумористичного шоу "Вечірній квартал" від 7 квітня не вийшов жартівливий номер про молодшого сина Віктора Януковича, в якому "кварталівці" зачепіли тему статків Олександра Януковича, всієї сім'ї Януковичів та стосунки синів президента між собою.

Раніше, у новорічний випуск "Вечірнього кварталу" від 31 грудня не ввійшла сценка-привітання президента з новим роком під назвою "Як це було", виконана актором "Студії Квартал-95" Юрієм Великим. "Кварталівець" обігрував конфуз президента Віктора Януковича, який торік у січні під час виступу на економічному форумі в Давосі не зміг вимовити фрази "увімкніть Україну". Відео цього номеру стало доступним після виходу новорічного "Вечірнього кварталу" на російському каналі "РЕН-ТВ".