Янукович стабілізував ізоляцію.ВІДЕО

Після того, як Юлію Тимошенко почали лікувати під наглядом німецького фахівця і після того, як до неї та Юрія Луценка почали пускати політиків з-закордону, міжнародний тиск на українську владу дещо пом'якшився.

Так, Євросоюз відклав рішення про бойкот української частини Євро-2012. 27 країн-членів довго порадившись, за підсумками заявили, що будуть і надалі активно стежити за подіями. А Рада Україна-ЄС в Брюсселі не перетворилася на екзекуцію для Прем"єра Миколи Азарова. Йому не погрожували санкціями, не ставили ультиматумів. Єдиний можливо неприємний момент - небажання Президента ЄС Германа ван Ромпея та голови Єврокомісії Жозе Мануеля Баррозу бачитися з главою українського уряду.

Говорячи про європейські перспективи Києва, Брюссель нагадав, що варто розділяти європейські цінності.
Без особливих несподіванок минув ще один важливий закордонний візит - Віктора Януковича до Москви. І хоча про газ домовилися домовлятися, проте про Юлію Тимошенко Президентові навіть не заїкнулися. Принаймні публічно. Його гра на кілька фронтів триває. Із яким рахунком - може прояснити прийдешній американський візит на саміт НАТО. З подробицями Ірина Герасимова.

Опубликовано 20.05.2012 пользователем