На Десятинному провулку з'явилися "тітушки". ФОТО

Кілька десятків молодиків характерної "тітушківської" зовнішності прибули на Десятинний провулок 3-5, і залякують активістів.

Про це повідомляє прес-служба ініціативної групи "Воля".

Молодики не дають відповідь на питання про мету їх перебування на провулку. Проте, дії хлопців говорять самі за себе: вони намагаються перешкодити людям, що від ранку розпочали демонтаж паркану і ліквідацію незаконного підкопу під сусідні будинки.

Нагадаємо, сьогодні громодяни приступили безпосередньо до виконання постанови київського Окружного суду від 11 червня 2013 року про негайне припинення будівельних робіт на даній території, до набрання законної сили рішення суду з приводу законності будівництва.

За адресою Десятинний провулок, 3-5 фірма Інтергал-Буд, повʼязана з депутатом фракції Партії регіонів Володимира Зубика, споруджує так звані господарські будівлі. Будівництво відбувається на підмурках палацу Володимира, без належних археологічних досліджень.

Землевідвід для цього будівництва було здійснено Київрадою з порушенням українського законодавства. Зокрема, оскільки це територія буферної зони памʼятки всесвітнього значення під охороною ЮНЕСКО, з цією міжнародною організацією не було погоджено проект будівництва. Також не було отримано обов'язковий у таких випадках дозвіл Верховної Ради, оскільки ці землі відносяться до категорії особливо цінних.

Крім того, договір на користування землею передбачав лише реконструкцію існуючих споруд, а не знос їх і будівництво нових.

Gazeta.ua
 


Аватар пользователя доктор

Мочить этих тварей ,их меньше.Пусть матери плачут и думают ,куда и зачем они посылают своих ублюдков.