У Харкові штурмують міськраду.ВІДЕО

У Харкові близько півтисячі осіб намагаються штурмувати вхід до міської ради. Тут має розпочатися сесія міськради, на якій, як очікують, депутати ухвалять рішення про надання російській мові статусу регіональної.


Аватар пользователя Олександр Миколайович

‎.
Важко уявити собі більш безглуздий захід. В пікетуванні міської ради приймає участь близько двохсот осіб. Безпосередньо у штовханині з міліцією біля зачинених дверей головного входу до міської ради приймає участь близько десяти осіб. Все це робиться замість того, щоб ухвалити вимоги пікету в якому є представники близько десятка політичних партій і не менше громадських організацій, замість того, щоб обрати повноважну делегацію на відкрите засідання сесії міськради, доручивши їй оголосити на сесії вимоги пікету. Підсумок нульовий, якщо не від'ємний.

То, що нам потрібно: "Великі потрясіння чи вагомі позитивні наслідки"? Якщо вагомі позитивні наслідки, то такого роду заходи слід готувати більш ретельно і проводити більш організовано. Тоді участь у них братиме більша кількість людей і наслідки будуть позитивними і більш вагомими.