В боях за Іловайськ загинув українець з американської діаспори. ФОТО

Макс Левин

Погані новини, з під Донецька. зі слів Макса Дондюка. "Донбас" в Ілловайську. Закріпилися. Також там мотострілки. Є бронетехніка. Але там реально м’ясорубка. Наших обстрілюють всім чим тільки можна - ГРАДи, міномети, Фаготи, зенітки, танки, снайпери.

В Донбасі 4-ри 200-х. Більше 10-ка поранених. Вибратися з Ілловайська не можуть ніяк. Місце де базується зара Донбас обстрілюють - ГРАДи, міномети. Снарядом розфігачило вщент автобус, що стояв на подвір'ї.

За словами Макса АЗОВ і Дніпро пішли з Іловайська.

_ДУЖЕ потрібна підмога_, щоб втримати місто.

Дмитрий Тымчук: Боевики при поддержке 2 танков и БМП атаковали опорный пункт в районе Иловайска. Атака отбита.

Семенченко був в броніку, але в лопатку потрапив дуже серйозний шматок - звалило з ніг. Іще в ногу. А я думав, що комбати - невразливі.


Загинув прекрасний український американець "Франко" (Mark Paslavski), фак. Життєрадісний діаспорянин з канадським акцентом, як він фантастично красиво матюкався українською.

Ці фото мав йому віддати - надрукували. Мріяв зайти в Донецьк і вернутися в Київ, продати квартиру у Львові і оселитися десь в затишних Карпатах.

Дмитрий Тымчук: Силы АТО продолжают зачистку Иловайска, все атаки боевиков на Саур-Могилу отбиты

Михайлино. не маю слів. Тримайся. 'Шульц' - такий спокійний і впевнений у собі дядько. Здається він не бовся нічого. Дуже дорого платимо. Тільки за що?