Режим Януковича змушує курсантів Академії МВС нашивати шеврони внутрішніх військ – батьки курсантів

Янукович всупереч Конституції вже використовуває військових проти власного народу !

Курсантів, яких зараз використовують для блокування урядового кварталу, змушують перешивати шеврони, які свідчать про їхню приналежність.

Про це на умовах анонімності повідомив батько одного з таких курсантів. Замість цього, повідомив чоловік, вони нашивають шеврони внутрішніх військ. Погони при цьому залишаються на форменому одязі, але їх не можна побачити під бронежилетами.

Зараз батьки курсантів Національної академії МВС самоорганізовуються і збираються вирушити до Києва для захисту своїх дітей.

Він підтвердив, що серед тих, хто на вулиці Грушевського протистоїть демонстрантам, є курсанти третього курсу, більшості з яких 19 або 20 років. Їхнім старшим колегам з четвертого курсу, за словами цього батька, пощастило більше, бо вони перебувають на практиці.

Віктор Балога: Солдати ВВ беруть участь у війні, на яку їх не призивали.

У понеділок у столичній академії МВС запевняли Радіо Свобода, що курсантів не залучають до стримування протестів.

Як заявила співробітник прес-служби Національної академії внутрішніх справ Людмила Зеленко, «це нонсенс». «У нас усі курсанти на навчанні. Повернулись після канікул. В урядовому кварталі жодного з них немає», – сказала вона.

===================================================================================

Янукович всупереч Конституції вже використовуває військових проти власного народу ! В будинку офіцерів знаходиться біля 400 перевдягнутих у цивільне військовослужбовців , зокрема президентського полку, їх техніку задіяно для перекривання вулиць урядового кварталу ...