Саботажники евроинтеграции идут против воли народа, - Карасев

Оппозиционным партиям посоветовали смириться с тем, что президент Виктор Янукович не помилует экс-премьер-министра Юлию Тимошенко.

В частности, об этом в эфире телеканала Интер заявил политолог Вадим Карасев, комментируя тему евроинтеграции Украины и лечения Тимошенко за границей.

По словам эксперта, оппозиции стоит пока что смириться с нынешним положением дел вокруг лидера "Батькивщины", потому что "Юлию Тимошенко вряд ли помилуют".

В то же время, Карасев подчеркнул, что в дальнейшем "необходимо вымогать справедливого решения по вопросу Тимошенко".

Он также подчеркнул, что политические силы, которые препятствуют сближению Украины и Евросоюза, обречены на политическое небытие.

"Политики и партии, которые будут саботировать евроинтеграционные процессы, не имеют будущего, потому что они идут против воли народа", – заявил политолог.

По его словам, большинство украинских политиков и так живут в Европе, а вот простые граждане Украины пока далеки от ЕС.
 


Аватар пользователя Олександр Миколайович

 Громадяни України пам'ятають, як в січні 2009 року всі сьогоднішні мужні гонителі Темошенко "мужньо" підставляли плече у перемовинах з Росією і в приведені до тями керованих Ющенком членів кабінету міністрів, як вони дружньо начолі з Януковичем поховавшися як щури у нори. Як, не вспівши отримати владу, нишпорили по всіх бумагах кабміну розшукуючи щонайменший компромат, як "законно" чинили суд, як сьогодні маючи необхідні і достатні можливості для реабілітації готові вивернутися навиворіт, змарнувати можливість підписання угоди з ЄС, аби тільки не допустити звільнення Тимошенко. Але чи можна очікувати достойної джентльмена поведінки від чоловіка, який не має доброго виховання і падає від удару яйцем? 

Все це варто було б пам'ятати і авторам численних статтей, бо тоді їх статті набули б більш розумного змісту і таких потрібних суспільству моральних оцінок того, що відбувається.