Євгенія Тимошенко: поки іноземні лікарі готують діагноз, МОЗ його фальсифікує. ДОБАВЛЕНО ВИДЕО

 

 

 
Євгенія Тимошенко

Євгенія Тимошенко каже, що її матері стає гірше і вона не отримує допомоги

Євгенія Тимошенко в інтерв'ю програмі HARDtalk на Бі-Бі-Сі заявила, що міністерство охорони здоров'я України здійснює маніпуляції та фальсифікує діагноз її матері.

Євгенія Тимошенко також заявила, що стан здоров'я її матері продовжує погіршуватися.

Євгенія Тимошенко також заявила, що не впевнена, чи буде її матір отримувати допомогу в майбутньому. Вона назвала дуже важкою боротьбу за залучення незалежних, зокрема і іноземних медиків, до обстеження її матері."З жовтня вона страждає від болю в спині, не ходить і не отримує допомоги", - сказала донька екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко.

Донька Юлії Тимошенко заявила, що поки іноземні лікарі готують ширші рекомендації, українські чиновники "фальсифікують діагноз".

"Поки вони готують свої повні рекомендації та діагноз, лікарі в міністерстві охорони здоров'я України продовжують маніпуляції та фальсифікування діагнозу, як вони це робили всі три місяці", - заявила Євгенія Тимошенко.

"Медичний розкол"

Лікарі, які обстежили Тимошенко

Лікарі, які обстежили Тимошенко, залишили попередній діагноз

Минулого тижня Юлію Тимошенко, яка перебуває у Качанівській колонії Харкова, обстежили канадські та німецькі лікарі.

Німецький лікар, який узяв участь в обстеженні Юлії Тимошенко минулого тижня, в інтерв'ю українському телебаченню заперечив інформацію про діагноз екс-прем'єр-міністра, яку поширили ЗМІ.

Професор Карл Макс Айнгопль сказав, що остаточний діагноз - справа часу, а німецькі лікарі, за його словами, залишили у білому конверті лише чернетку, тепер потрібні подальші обстеження і результати попередніх обстежень.

"Ми написали вручну (не на комп'ютері) тимчасовий висновок, в якому ми назвали дуже приблизний діагноз. Також щодо терапії ми написали дуже загальні напрямки", - сказав пан Айнгопль, голова виконавчої ради клініки "Шаріте" у Берліні, в інтерв'ю ТСН.

Професор Айнгопль додав, що не може повністю погодитися з тим, про що дізнається з українських медіа.

"Деякі пункти цих декларацій ми з певністю будемо змушені спростовувати", - сказав він.

Минулого тижня Євгенія Тимошенко сказала, що іноземні лікарі виявили у її мами грижу.

А в українському міністерстві охорони здоров'я наполягають, що висновки іноземних лікарів не відрізняються від тих, які раніше робили українські лікарі.

"Україна і Захід розійшлися"

Американське видання Wall Street Journal вмістило в своїй онлайн-версії Клацнутистаттю Джеймса Марсона "Україна і Захід розійшлися в питанні здоров'я Тимошенко".

Автор статті зазначає, що підхід до медичного стану української опозиціонерки може поглибити розкол між президентом України Віктором Януковичем і Заходом, який виник тоді, коли в жовтні пані Тимошенко було визнано винною в перевищенні службових повноважень і засуджено до семи років тюрми.

51-річна Тимошенко звинувачує президента в тому, що він намагається знищити її як політичного конкурента шляхом ув'язнення і відмови в лікуванні.

Президент ті звинувачення відкидає, пише видання і нагадує, що США і ЄС тиснули на пана Януковича, закликаючи його звільнити політичну суперницю і називаючи її кримінальне переслідування політично вмотивованим.

Президент не прислухався до цих закликів, а слідчі порушили проти пані Тимошенко нові кримінальні справи, - пише автор статті у Wall Street Journal.

Результатом цього протистояння стало те, що Європейський Союз відклав на невизначений термін підписання угоди з Україною про політичну асоціацію і зону вільної торгівлі.