«Свобода» розгортає передвиборчі штаби

Лідер фракції ВО «Свобода» Олег Тягнибок заявляє, що розпорядився розгорнути передвиборчі штаби партії. Про це він сказав сьогодні в парламенті. 

За його словами, зараз у зв’язку з блокування роботи Верховної Ради йде багато розмов про розпуск парламенту і проведення дострокових виборів, повідомляє РадіоСвобода 
«Раз така ситуація, раз вони тягнуть час, не знаю, може, вони чекають Президента з Польщі або в них якась інша мотивація, нас же це найменше цікавить. Ми вже дали вказівку. Я, зокрема, підписав відповідне внутрішньопартійне розпорядження про початок розгортання передвиборних штабів обласних «Всеукраїнське об’єднання «Свобода». Ми готуємося до виборів і хай начуваються», – сказав він.

Водночас голова фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк, відповідаючи на запитання, чи формують вони свої передвиборні штаби, відповів, що вони їх не розформовували.

Яценюк наголосив, що у разі позачергових виборів опозиція погодить єдиних кандидатів на всіх мажоритарних округах і доможеться більшого результату, ніж на минулих виборах.

Лідер УДАРу Віталій Кличко наголосив, що партія готова іти на перевибори і висловив упевненість, що її підтримають ще більше громадян, ніж на минулих виборах, «бо наша позиція чесна, прозора і принципова».

Опозиційні фракції блокують трибуну й президію парламенту з 5 лютого. Нову сесію Верховної Ради так і не відкрили. У разі 30-денного блокування за законом Президент може розпустити парламент і оголосити дострокові вибори.