Янукович триматиме Тимошенко у в’язниці, незважаючи ні на що - британський PR-фахівець

Віктор Янукович триматиме Юлію Тимошенко у в’язниці, не зважаючи на рішення Європейського суду та міжнародне обурення. Про це у своїй статті на The EUobserver написав директор британської PR-фірми Ridge Consulting, яка консультувала партію Тимошенко в 2005-2010 роках Нейл Патті.

«Стратегія Януковича проста: звести нанівець ефект від будь-якого успішного звернення до Європейського суду з прав людини, побороти міжнародний резонанс, тримати її у в’язниці, що би не сталось. Нічого іншого, крім зміни режиму (через скриньки для голосування чи революцію) не зможе звільнити її та інших лідерів опозиції, які перебувають у в’язниці через непереконливі звинувачення. Звичайно, якщо міжнародне співтовариство не застосує жорсткі санкції, а воно, здається, і не хоче цього робити», - пише Патті.  

«Лідер України в облозі досяг чогось незвичайного: він об’єднав ЄС, США та Росію. Але їх єдність – засудження тюремного ув’язнення його політичного суперника. Заступник прем'єр-міністра Валерій Хорошковський натякнув лідерам ЄС, що Тимошенко звільнять, але не зараз. Це було те, що Брюссель хотів почути – ні ЄС, ні США не хочуть заморожувати активи та накладати обмеження на поїздки 15 осіб, яких опозиція вважає головними винуватцями репресій», - пише експерт.