Прихильники Маркова штурмують Одеське облуправління міліції. ФОТО-ВІДЕО

Прихильники Ігоря Маркова прорвали кордон "Беркута" , взяли штурмом управління міліції, і знаходяться у внутрішньому дворі.

Присутні скандують: "Маркова!".

Про це повідомляє офіційний сайт Ігоря Маркова.

Заступник начальника ГУМВС України в Одеській області Анатолій Місюра дав слово офіцера, що Ігоря Маркова виведуть поспілкуватися до присутніх прихильників політика.

Представники ЗМІ і депутати обійшли будівлю з іншого боку, після чого депутату Георгію Селянину і дружині Ігоря Маркова вдалося поспілкуватися з арештованим через вікно.

Читайте также: Марков: Я перешел в оппозицию к существующему режиму – и партия "Родина" вместе со мной.

За словами нардепа, він не підписував ніяких протоколів, поряд з ним знаходяться озброєні люди. Також нардеп повідомив, що його заарештували у справі "про губі українського націоналіста" від 2007-го року. Після цього короткої розмови Ігоря Маркова перевели в інше приміщення", - повідомляє сайт політика.

Ігор Марков перебуває у будівлі обласного УВС, незважаючи на обіцянки Анатолія Місюри, поспілкуватися з прихильниками та соратниками йому поки не видають.

Присутні під будівлею поки також чекають подальшого розвитку подій. На Єврейську, 12 прибувають нові і нові прихильники Ігоря Маркова. Міліція інкримінує колишньому народному депутатові від Партії регіонів Ігорю Маркову, якого 22 жовтня затримали під час допиту, організацію та побиття учасників пікету в Одесі.

Читайте також: Марков розповів, скільки "регіонали" отримують за голосування в Раді

Як повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ України, кримінальне провадження щодо нього відкрито за статтею Кримінального кодексу України, що передбачає відповідальність за вчинення хуліганства.

У міліції нагадують, що мова йде про події 2007 року, коли біля Одеської обласної адміністрації відбувалися пікети проти встановлення в місті пам’ятника Катерині ІІ. Маркова підозрюють і в організації побиття учасників акції, і безпосередньо в самому побитті громадян.

фото: Офіційний сайт Ігоря Маркова

    Марков пообещал загрызть Януковича зубами?

В интернете появилось видео разговора Маркова со своей женой через решетку в окне облУВД:

- Инна, главное не волнуйся, я тебя прошу. Я их загрызу зубами, бл*ть, когда выйду, этого урку.

- Не-не, я спокойна.

- Только я тебя прошу, главное ребенок.