Сьогодні відзначатимуть восьму річницю помаранчевої революції, з нагоди якої в центрі Києва  біля Головпоштамту на Майдані Незалежності відбудеться мітинг.

Про це повідомили в Коаліції учасників "помаранчевої революції" (КУПР).

У КМДА відбулася нарада за участі організаторів акцій 22 листопада. КМДА вирішило, що в суд з позовом про обмеження права на мирні зібрання, тобто з позовом про заборону на проведення мітингу, вони звертатися не будуть.

Адміністрація дала дозвіл на проведення акції за умови, що її учасники не будуть використовувати піротехніку, встановлювати намети і організовувати ходи. В рамках акції не планується встановлювати сцену, буде лише використана звукопідсилювальна апаратура.

Вчора колишній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко під час свого останнього слова в Апеляційному суді Києва привітав українців з річницею помаранчевої революції. "Особливої цінності такій можливості публічного слова після 700 днів ув'язнення надає чергова річниця Помаранчевого Майдану, з чим я, перш за все, хочу привітати Україну", - сказав Луценко.

Нагадаємо, День Свободи відзначається в Україні 22 листопада. Це свято було засновано 19 листопада 2005 указом президента Віктора Ющенка.

Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/politics/468611">Gazeta.ua</a>