Біля Адміністрації президента України розпочався пікет за участі КУН, УНП, УНА-УНСО та Спілки офіцерів України. Вони вимагають відновити відзначення Дня Свободи на державному рівні. Під Адміністрацією зібралося близько 30 людей.

"22 листопада 2004 року ми довели, що українці мають право на державу, можуть зробити революцію без кровопролиття. Ми хочемо привітати президента Януковича з Днем Свободи, бо саме завдяки Майдану він отримав можливість прийти до влади. Завдяки Помаранчевій революції в Україні запанувала демократія", - сказав один з мітингувальників.

Під час пікету людям роздавали листівки із написом "Указ Президента України "Вєк свабоди нє відать" із зображенням президента Януковича у тюремній робі та шапці. Як розповіли мітингувальники, у вітальній листівці вони просять "скасувати також зиму, бо газ ніяк не дешевшає; економіку, бо не працює; капусту, бо ослухалася Азарова і не стала доступною народу; авторитаризм, бо він чужий українцям."

Мітингувальники мають намір передати до Адміністрації звернення з вимогою відновити відзначення Дня Свободи на державному рівні.

Мітингувальників обгородили залізними турнікетами, навколо яких стоять близько 20 правоохоронців. Неподалік стоять 4 автобуси, у яких також сидять міліціонери.

Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/life/468646">Gazeta.ua</a>