Австрія відкрила кримінальну справу проти Андрія Клюєва. Йому загрожує до 10 років. ДОКУМЕНТ

У Австрії провадиться кримінальна справа проти голови адміністрації президента Андрія Клюєва, повідомляє кореспондент Радіо Свобода з Відня. Розслідування за двома статтями «відмивання коштів» та «зловживання владою» проводить прокуратура, а саме департамент боротьби з економічними злочинами та корупцією.

Про це йдеться у відповіді прокуратури організації місцевих українських активістів, повідомляє Радіо Свобода«Ваше подання від  23.01.2014 було перенаправлене до прокуратури Відня з огляду на вже розпочате там провадження».

​​У шапці листа йдеться про таке:

«Прокуратура з економічних злочинів та боротьби з корупцією.

Кримінальна справа.

Проти:

обвинувачений Андрій Петрович КЛЮЄВ,

нар.  12.08.1964, укр.

Згідно з:

§§ 165, 302 статті Кримінального кодексу Австрії».

У Кримінальному кодексі Австрії стаття 165 називається «Відмивання грошей». Карається позбавленням волі від одного до десяти років. Стаття 302 −  «Зловживання владою». Карається позбавленням волі від шести місяців до п’яти років.

Читайте також: Литовцы назвали виновных в кровопролитии в Украине: Добкин, Кернес, почти вся семья Януковича. СПИСОК

Як свідчать розслідування українських журналістів, у братів Клюєвих в Австрії є низка компаній, які контролюють сонячну енергетику в Україні, а також перелік об’єктів дорогої нерухомості. Згідно з австрійським законодавством, при підозрі у відмиванні коштів, пов'язані банківські рахунки мають бути заблоковані.