Санкції проти Росії лише почались. Ми готові запровадити потужні санкції проти цілих секторів економіки -- Керрі. ВІДЕО

В інтерв’ю перській службі Голосу Америки Державний секретар США Джон Керрі розповів, що Сполучені Штати не зупиняться на введенні персональних санкцій проти трьох десятків чиновників та бізнесменів і банку Росії. Дії Володимира Путіна в Криму підривають увесь повоєнний порядок та міжнародну структуру, вважає Джон Керрі. Але якими саме будуть подальші санкції – залежить від російського президента.

"Ми готові відповісти дуже, дуже потужно додатковими серйозними санкціями проти цілих секторів економіки, якщо вони продовжуватимуть займатися нелегальними та провокаційними діями", - відзначив Керрі.

Россияне почувствовали на себе первые результаты введения санкций США против приближенных Путина

У тої же час Керрі вважає, що напруження з приводу України між США та Росією не вплине на їхню роботу в інших питаннях – щодо Афганістану, Сирії та іранської ядерної програми.

​​Наступного тижня в Гаазі відбудеться зустріч президентів країн Великої сімки. Основною темою розмов лідерів найбільш розвинутих країн світу стане фінансова допомога Україні та подальші санкції проти Росії. Цього разу Путіна на зустрічі організації, що змінила формат з Великої вісімки, вже не буде. Сама зустріч Великої сімки відбудеться під час Саміту з ядерної безпеки, що пройде 24-25 березня.

Джорж Сорос: Самой жесткой санкцией для России может быть выброс на рынок нефти из стратегических запасов США