Настоятель Лаври Павло отримав дозвіл митрополита балотуватися від Комуністичної партії

 Настоятель Києво-Печерської лаври, депутат Київради митрополит УПЦ МП Павло в інтерв’ю виданню «Вести» зробив безпрецедентну заяву. За його словами, він хотів балотуватися до Київської міської ради від Комуністичної партії, і навіть отримав на це дозвіл митрополита.

«У мене є друзі-комуністи. Наприклад, я дружу з Ігорем Калєтніком. Я і хотів їх підтримати, отримав благословення митрополита йти з ними на вибори. Але тут приходять інші мої друзі - Василь Горбаль та Володимир Дейнега і кажуть: мовляв, владика Павло, що ж ви з комуністами йдете, ви ж завжди були поруч з нами з самого початку нашої партії. Знову пішли до митрополита і отримали благословення йти від Партії регіонів», - заявив він.

Мабуть, такого блюзнірства і лицемірства годі знайти ще в якійсь країні світу. Як взагалі можна уявити, щоб християнський священик міг виступати кандидатом від партії, яка сповідує комуністичну ідеологію, одним із елементів якої є войовничий матеріалізм, анти християнство, а, по суті, сатанізм. Адже, наприклад, Ленін, бюсти якого стоять в офісах КПУ, у 1913 році в листі до Горького писав: «Всякая религиозная идея о всяком боженьке, всякое кокетничанье с боженькой есть невыразимейшая мерзость... самая опасная мерзость, самая гнусная зараза».
Невже Павло погоджується із цими висловлюваннями, якщо готовий балотуватися від Комуністичної партії? Невже в УПЦ МП вже не пам’ятають, як комуністи, чекісти скидали священиків із дзвіниць, закопували живими в землю, виколювали їм очі, чи просто розстрілювали і забороняли ховати їхні тіла, щоб над ними могли поглумитися бродячі пси? Тим паче, що комуністи досі не покаялися в своїх страшних злочинах проти Церкви, проти Бога, проти християнства.
Для чого ж нам тоді на теренах України такі настоятелі і така церковна організація? Чи не настав час нарешті звільнити Україну від кремлівської кадебістської агентури в рясах і на дорогих «мерседесах»?