Корея зацікавлена інвестувати в економіку України.

Про це сьогодні на засіданні уряду повідомив прем'єр-міністр Микола Азаров, передає кореспондент Gazeta.ua.

"Минулого тижня я зустрічався із спеціальним уповноваженим президента Республіки Корея Лі Дже О. Корейці пропонують інвестиції в нашу економіку і зацікавлені в активізації взаємної торгівлі. Корейський бізнес добре роздивився потенціал України", - сказав голова уряду.

За його словами, Корея готова взяти участь у спільному виробництві швидкісних поїздів, швидкісних залізниць, спорудженні терміналу скрапленого газу, в проектах агропромислового комплексу, створенні електронного врядування тощо.

"На підйомі наші торгово-економічні відносини з Китаєм, Бразилією та Індією. Я вимагаю надати особливу увагу у першу чергу економічним відносинам з країнами, які демонструють динамічний розвиток", - додав Азаров.

Крім того, прем'єр заявив, що на найбільших українських підприємствах зросла заробітна плата.

"Працівники Новокраматорського машинобудівного заводу, Турбоатому, Південного машинобудівного заводу вже отримують зарплату близьку до європейського рівня та достойні соціальні пакети. Уряд буде усіляко підтримувати такі тенденції", - підкреслив Азаров.

Глава уряду також розповів, що державне замовлення у вищих навчальних закладах буде тільки збільшуватися, особливо для фахівців інженерних природничих та технічних професій

"Для них є робота. Робота, яка буде все краще оплачуватися", - підсумував Азаров.