Євродепутат: Росія не пропонує Януковичу кращі «газові» умови, ніж Тимошенко

Нинішня газова війна нічим не відрізняється від попередніх, і Росія не пропонує команді Януковича кращі умови, ніж пропонувала Юлії Тимошенко. Про це в інтерв’ю виданню The New Europe зазначила депутат Європейського парламенту Ребекка Хармс

«Втручання Брюсселю та Європейської комісії дуже корисне для того, щоб ясно показати Януковичу, що якщо він так діятиме і далі, то він не отримає можливість поглибити співпрацю з ЄС… і він повинен зробити це терміново для розвитку своєї країни», - зазначила Євродепутат від «Зелених» та член парламентського комітету зі співпраці між Україною та ЄС Ребекка Хармс. При цьому вона додала, що наразі Росія не пропонує Януковичу кращі умови для імпорту газу, ніж пропонувала Юлії Тимошенко.

«Ця газова боротьба така сама як і попередні та ясно показує, що справа проти Тимошенко не виправдана», - додала Хармс.

Коментуючи перспективи подальших відносин України з ЄС та підписання угоди про асоціацію, євродепутат з Європейської Народної Партії та член комітету з зовнішніх справ Європейського парламенту Ельмар Брок зазначив, що наразі  неможливо ні підписати угоду Україна-ЄС, ні її ратифікувати.

«Ми підтримуємо контакти, ми говоримо з Україною. Проте треба розуміти, що країна з такою політикою та порушенням верховенства права не може мати європейської перспективи. Це не наша провина: це провина нинішнього уряду України», - сказав Брок.

На питання якими будуть наслідки наближення України до Росії євродепутат відмітив: «Якщо Україна повернеться до Росії, вона втратить незалежність. А це теж проти інтересів України».

http://tyzhden.ua