Адвокат убивці Щербаня: Ахметова треба допитати! Але його в Генпрокуратурі бояться...

До вбивства депутата Євгена Щербаня причетний бізнесмен Рінат Ахметов.

Про це заявив екс-адвокат Вадима Болотських, засудженого за вбивство Євгена Щербаня, Дмитро Поїзд в ефірі телеканалу ТВі.

"Ахметова треба допитати! Я, будучи у Генпрокуратурі, бачив, як прокурори боялися Ріната Ахметова", - сказав адвокат. "Він знав всіх цих людей. Наскільки мені відомо, Ахметов був там скарбником у тій групі. А інакше чому ж він так пішов угору? Звідки він взяв стартовий капітал?", - додав він.

Крім того, Поїзд розповів, що Болотських не співпрацював ні з Юлією Тимошенко, ні з Павлом Лазаренко. "Ні з Тимошенко, ні з Лазаренко Болотських не зустрічався. Не вів він з ними ніяких переговорів стосовно отримання зброї чи грошей. Гроші він отримав від людей з групи Кушніра", - сказав адвокат.

"Слідство намагалося з’ясувати, хто був замовником убивства, але не напористо. В основному доводили, хто вбив Щербаня. От Болотський сказав, що вбивав він", - згадує Поїзд. "Позиція Болотського була така, що він прийшов на бідну Україну і допоміг знищити олігархів. Болотський вважав себе Робін Гудом. Він казав, що Щербань олігарх і шкодить народу", - додав адвокат.

Як відомо, весною 2003 року Апеляційний суд Луганської області засудив громадянина Росії Вадима Болотського до довічного ув'язнення за вбивство Щербаня.

Експрес онлайн