Влада готує вбивство "беркутівця" з метою звинувачення опозиції - ЗМІ

Хто стане наступною мішенню таємничого снайпера, який ймовірно з даху Українського Дому вбив євромайданцівця?

В соціальних мережах з‘явилась інформація щодо можливої мети пострілів з снайперської гвинтівки Драгунова.

"Надійшла інформація, що снайпер, який вбив одного з протестуючих також вбив кількох міліціонерів. Це не українець, а задіяна з Росії людина для розпалення конфлікту. Кажуть, що загиблі з Обухова. Прошу журналістів і не тільки перевірити інформацію!! Якщо це так, то це може або швидко зупинити усе, або навпаки… "

І навіть не у Мережі, а наживо, такі припущення отримують все нові і нові підтвердження.Зокрема у четвер вранці до Будинку профспілок звернувся непримітний чоловік, який виявився високопоставленим та поінформованим співробітником однієї з чисельних спец-служб, які за часів правління Янукович розплодилися в Україні «как грибы после дождя», або як інколи кажуть «как гробы после вождя». Спецслужбіст приніс інформацію, що найближчим часом, наступною мішенню снайпера стане або співробітник «Беркуту», або військовослужбовець ВВ. Це дасть владі формальну підставу для введення в столиці надзвичайного стану та широкомасштабних репресій, у порівнянні з якими сьогоднішні побиття та зникнення людей здаватимуться легкими забиттями м'яких тканей без гематом та синців.

Водночас, співробітники тернопільського «Беркуту» передають, що стріляє в людей не «Беркут», а люди, які є найманцями і їздять в різні гарячі точки на заробітки

Про схожий до деталей розвиток подій заявив сьогодні на пресконференції народний депутат А.Дирів (фракція ВО «Батьківщина»):
"У Києві застрелять строковика, щоб скомпрометувати опозицію. Сьогодні у центрі протистояння на вулиці Грушевського готується вбивство солдата-строковика з тим, щоб потім звинуватити опозицію у подіях, що відбуваються у Києві ... Хочуть вбити одного із строковиків внутрішніх військ, щоб звинуватити опозицію, що ми розпочали війну. Ми перебуваємо реально у стані війни, і до нас щопівгодини доходять звіти про якісь події", - сказав він.

Політик також повідомив, що «кримінальне крило Партії Регіонів фінансує «Буркут» і керівників структури із «общака». У нас є інформація, що працівники спецпідрозділу «Беркут» отримують по 1 тисячі доларів, а 3-5 тисячі доларів отримують командуючи структури».

Анатолій Дирів додав, що працівників МВС жорстко інструктують і залякують, щоб вони, «не дай бог, не перейшли на бік протестувальників». Він сказав, що чимало поранених протестувальників просто відмовляються від госпіталізації, оскільки постійно надходить інформація, що тяжко поранених людей везуть до лікарні, але їх зустрічають не лікарі, а правоохоронці, а просто везуть до райвідділків.

INTV