"Справа Маркова -це гра на виведення Симоненка в другий тур президентських виборів", - експерт

Арешт екс-нардепа Ігоря Маркова є запобіжним заходом, аби не дати йому можливості стати символом боротьби проти євроінтеграції.

Про це в коментарі Gazeta.ua сказав політолог Володимир Цибулько.

"Активізація справи по Маркову пов'язана із створенням "останнього китайського попередження" деяким нарваним проросійським силам. Показують: або ви тихенько побудете до Вільнюського саміту, або ми всіх вас запакуємо. Сам Марков був прапором найагресивнішого проросійського напрямку і антиєвропейськості", - зауважив Цибулько.

Хоча, за словами політолога, про народних депутатів не йдеться.

"Нарада за участю президента в "Зоряному" зробила найбільших проросійських лобістів дуже тихими - перетворила з тигрів на домашніх котів. Якщо вони і бурчать проти Євросоюзу, то не голосно. Не чутно ні Царьова, ні Колесніченка, ні Богуслаєва. Влада показує, що вона рішуча і не дозволить маніпулювати стратегічним вибором. Технологічно м'яку проросійськість зараз залишають комуністам. Це гра на виведення Симоненка в другий тур президентських виборів", - наголосив експерт.

Смотрите также: Маркова вывезли в неизвестном направлении. ФОТО-ВИДЕО

Політолог нагадав, що Марков ніколи не був "регіоналом".

"Його мандат був своєрідним компромісом в надії розіграти проросійську карту. Хотіли радикальну проросійську аудиторію завести під Партію регіонів. Крім того, його виборча кампанія була досить брудна. Через що Олексій Гончаренко (конкурент) неодноразово подавав скарги", - зазначив Цибулько.

Він вважає, що якщо Маркова не покарають за побиття членів патріотичних організацій, то представники цього середовища самі йому помстяться у більш жорстокий спосіб.

Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/politics/_sprava-markova-potribna-schob-vivesti-simonenka-u-drugij-tur-prezidentskih-vibor/522440">Gazeta.ua</a>