Експрес : У штабі Ющенка нам постійно доказували, що революція неможлива. А ми йшли і готували Майдан - Стецьків. ВІДЕО

23.11.2012

"У 2004-му році на центральному штабі Ющенка наради починалися і закінчувалися одним: нам доказували, що революція в Україні неможлива в принципі, тому що... вона неможлива", - розповів у студії 5 каналу один з польових командирів Майдану і народний депутат багатьох скликань Тарас Стецьків.

І продовжив: "Ми ні з ким не сиперечалися. Ми всіх вислуховували і... йшли та готувалиМайдан... Ми не вступали з ними у безплідні суперечки, тому що аргументів, чомуМайдан не можливий, було більш ніж достатньо. Але ми просто вірили, що Майданздатний змінити українську ситуацію".


Аватар пользователя Олександр Миколайович

Одна з причин того, що після 2004 року і до цих пір в Україні не відбулася ніяка революція, полягає у тому, що ті, які про неї говорять найбільше, уяви не мають, що воно таке є революція. З легкістю надзвичайною вони прирівнюють революцію - швидку радикальну зміну суспільних відносин до багатоденного велелюдного мітингу-протесту, який навіть не мав на меті революцію, бо ніяк не визначив не мети швидких радикальних змін суспільних відносин, не засобів досягнення тієї мети. Шкода, що навіть такі соціально активні люди, як Т. С. Стецьків, і по цей день не засвоїли різницю між революцією і протестним мітингом.