Леся Оробець: За акцію на Майдані "карателі" отримали додаткове заохочення від Партії регіонів

Чому ми пікетуємо офіси спонсорів та функціонерів Партії регіонів?

Відповідь дуже проста - люди мають знати, хто краде наші з вами гроші і платить за розгон Майдану. Існує думка, що Беркуту платимо ми з власних податків. Це лише часткова правда, бо навіть відверті відморозки не будуть чинити злочин, не маючи за це винагороди.

Так от, за акцію на Майдані "карателі" отримали додаткове заохочення. І організували їм його саме спонсори Партії регіонів. Ці криваві гроші вкрадені з бюджету завдяки корупційним схемам не раз описаним у ЗМІ.

Ці гроші дозволили Олександру Януковичу стати мільярдером, однією з найбагатших людей не лише країни, а й світу. За ці гроші спускав ціпних псів Клюєв. Страх їх втратити спонукав інших спонсорів пожурити владу за Майдан і палець до пальця не вдарити, щоб цю владу зупинити.

Саме тому про цей бізнес на крові мають знати всі - громадяни України, журналісти, політики, міжнародні бізнесові кола. І тоді буде дуже чітко зрозуміло - хто є демократом по суті, а хто лише на словах.

Не можуть бути демократичними країни, у банках яких ховають криваві гроші. Не місце на демократичному бізнес-ринку як кривавому бізнесу, так і його партнерам.

Тому ходили, ходитимемо і будемо ходити в гості до бізнесменів на крові. Вони не сховаються!

Леся Оробець