Опозиція змусила більшість піти на компроміс щодо персонального голосування.

Про це в ефірі телеканалу "Інтер" сказав лідер фракції УДАР Віталій Кличко,

повідомляє Gazeta.ua

"На жаль, у всьому світі Україну знають як найбільш корумповану країну. Рівень корупції у нас настільки високий, що корумповано все — суди, чиновник, вся гілка влада. Всі про це знають, - наголосив він. - І те, що відбулося в парламенті — це була боротьба проти корупції у вищому законодавчому органі".

Відповідаючи на запитання "регіонала", навіщо було блокувати три тижні парламент, оскільки ПР пропонувала ті самі пропозиції, на який врешті всі і зійшлися, Кличко наголосив: "На сьогоднішній день пункт, який ми проголосували у регламенті, унеможливлює голосування за іншу особу. Ми контролюємо кожне голосування".

"Більшість пішла нам на зустріч. Але тільки після того, як парламент було заблоковано і протягом довгого періоду часу всі три опозиційні фракції заявили: ми будемо стояти до останнього і ми зробимо все, щоби кожен депутат приходив на роботу, щоби кожен депутат голосував особисто і тут теж не може бути компромісу. Якби ми не змусили більшість піти на зустріч, думаю, що перемоги б не було", - зауважив політик.

Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/politics/484001">Gazeta.ua</a>