На каналі ТВі змінився гендиректор і власник

Новим генеральним директором телеканалу ТВі став Артем Шевченко. Він змінив у керівництві каналу Наталю Катеринчук. Новим інвестором каналу став відомий американський бізнесмен Олександр Альтман.

Головним завданням телеканалу Артем Шевченко вважає його перетворення на справжній прообраз суспільного мовлення.

"У першу чергу ми запросимо повернутися на канал програми Марії Бурмаки та Вахтанга Кіпіані. А вже з вересня запропонуємо новий розклад мовлення. Маємо надію, що українська влада виконає рекомендації Ради Європи та Європарламенту і дозволить каналу ТВі вести повноцінне ефірне мовлення", 0 заявив генеральний директор телеканалу ТВі Артем Шевченко.

"Моє головне завдання – зберегти телеканал як одне з об’єктивних джерел інформації в Україні. Багато років я був бізнес-партнером причетних до заснування каналу панів Кагаловського та Гусинського. Але я народився в Україні, вважаю Україну своєю Батьківщиною і зроблю все, щоб наша країна стала повноправним членом Європейського Союзу", – сказав Олександр Альтман.

ДОВІДКА ТВі:

Артем Шевченко народився 30 жовтня 1977 року у Дніпропетровську. Закінчив Інститут журналістики Київського національного Університету ім. Тараса Шевченка. Працював на телеканалах СТБ, ICTV, СТУДІЯ 1+1, ТОНІС, ІНТЕР. З квітня 2009 року – ведучий програми журналістських розслідувань "Знак оклику!" на каналі ТВі (ТОВ "Телерадіосвіт"). Має досвід висвітлення військових конфліктів, зокрема в Іраку протягом 2003 року. Лауреат Національної премії "Телетріумф" як "Найкращий репортер" за 2000 рік.

Олександр Альтман народився 19 листопада 1956 року в Одесі. Від 1979-го до 1986 року працював дослідником та аспірантом в Академії наук УРСР. У 1986 році став технічним директором компанії "Інформінвест" 0 першого в Радянському Союзі спільного підприємства, яке займалося розвитком високих технологій. З 1990 року мешкає у Нью-Йорку. Громадянин Сполучених Штатів Америки. Організував у США фірму Advanced Materials, яка займається високотехнологічними матеріалами у галузі атомної енергетики. У 2007-2011 рр. Олександр Альтман був радником міністра енергетики України. Альтман – кандидат фізико-математичних наук, захистив дисертацію у 1985 році.