Міліція з’ясовує обставини конфлікту на ТВі

Співробітники міліції виїхали до редакції телеканалу ТВі для з'ясування обставин конфліктної ситуації. Про це повідомляє Відділ у зв'язках з громадськістю ГУМВС у Києві.

Згідно з повідомленням о 12.09 у вівторок до чергової частини столичної міліції по спецлінії "102" надійшло повідомлення від одного із співробітників телеканалу ТВі про те, що в адміністративну будівлю на вул. Гайдара, 50 вдерлися близько тридцяти невідомих чоловіків, які закрилися зсередини і не пускають журналістів на роботу.

Читайте также: Я решу проблему за 24 часа - владелец ТВі

"За викликом одразу виїхали слідчо-оперативна група та керівництво Голосіївського райуправління столичної міліції. На місці події правоохоронці з'ясовують усі обставини конфлікту і забезпечують охорону громадського порядку", - наголошується в повідомленні.

Нагадаємо, сьогодні на сайті телеканалу ТВі  було розміщено повідомлення, що новим генеральним директором телеканалу ТВі замість Наталії Катеринчук став Артем Шевченко. Новим інвестором каналу став американський бізнесмен Олександр Альтман.

Водночас власник телеканалу ТВі Костянтин Кагаловський та гендиректор телеканалу Наталія Катеринчук заявляють про рейдерське захоплення каналу.

Український тиждень