Янукович і жовта преса: виявилося що Янукович обливав брудом Тимошенко в інтерв'ю бульварному журналу

 
Обложка номера журнала с интервью Януковича
 
Німецьке видання SUPERillu, якому недавно дав інтерв'ю президент Віктор Янукович, є "бульварним журналом".
 

Про це пише на сайті Телекритиказаступник директора Могилянської школи журналістики Діана Дуцик.

"Журнал входить до групи Hubert Burda Media. Якщо ви зайдете на сайт журналу, де опублікована частина інтерв'ю (повна версія в самому журналі), то побачите, що він має абсолютно таблоїдну стилістику. Втім, те ж можна сказати і про журнал", - пише вона.

Дуцик зазначила, що її колеги-журналісти з Німеччини підтвердили, що це бульварний журнал (Boulevardzeitschrift). Він користується великою популярністю в землях Східної Німеччини і має високий тираж.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Банковій розуміють, що загнали себе у кут і думають, що робити з Тимошенко - експерт

Його ще називають "східним Bild" (BILD-Zeitung - популярний німецький таблоїд, через розслідування якого нещодавно пішов у відставку німецький президент). Однак він розрахований на масового невибагливого читача, на відміну від впливових Der Spiegel і Focus.

У той же час, автор зазначає, що SUPERillu друкував і критику Януковича. Зокрема журналіст Геральд Прашль, який записував Януковича, робив інтерв'ю і з євродепутатом Вернером Шульцем, який назвав Януковича "кримінальним президентом".

"Проте я знаю від іноземних колег, що деякі впливові європейські ЗМІ оголосили певний бойкот Віктору Януковичу. Журналісти цих видань вважають, що недоречно брати інтерв'ю у людини, слова якої розходяться з дійсністю, навіть якщо це президент", - пише Дуцик.

Як повідомлялося, в інтерв'ю SUPERillu Янукович заявив, що в усьому світі немає політика, причетного до такої великої кількості кримінальних справ, як екс-прем'єр Юлія Тимошенко.

Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/politics/442371">Gazeta.ua</a>