Портников увійшов до сотні найвпливовіших людей України

Віталій Портников увійшов до топ-100 найвпливовіших людей України за версією журналу "Корреспондент" - він посів 43-є місце.

Як повідомляє "Телекритика", до першої п'ятірки топ-100 найвпливовіших людей України, за версією журналу "Корреспондент", потрапили власники двох медіагрупп: Ринат Ахметов ("Медіа Група Україна") посів другу сходинку, а Дмитро Фірташ (група "Інтер") - четверту. Про це йдеться в рейтингу видання, складеному водинадцяте.

Перший віце-прем'єр, якого пов'язують з газетами "Капитал" і "Взгляд", телеканалами БТБ і Business, Сергій Арбузов став шостим серед найвпливовіших.

А от голова Адміністрації президента і співвласник групи "Інтер" Сергій Льовочкін, за рейтингом "Корреспондента", виявився менш впливовим за свого бізнес-партнера Дмитра Фірташа - сьоме місце в рейтингу.

Віктор Пінчук, основний акціонер міжнародної інвестиційно-консалтингової групи EastOne, а також власник холдингу StarLightMedia, посів 12-ту сходинку топу. Співвласник фінансово-промислової групи "Приват" і медіахолдингу "1+1 медіа" Ігор Коломойський опинився на 14-й позиції. Народний депутат, співвласник компанії "Укрпромінвест" і власник 5-го каналу Петро Порошенко став 23-м.

Сергій Курченко, власник компанії СЄПЕК і медіахолдингу UMH Group, зайняв 27-ме місце. Радник президента Індустріальної групи Віталій Гайдук, якого пов'язують з газетою "День" і медіахолдингами "Еволюшен Медіа" та "Медіа інвест груп", посів 53-ту сходинку. Мер Львова і співвласник ТРК "Люкс" Андрій Садовий - 88-му.

Журналіст "Української правди" Сергій Лещенко став 55-м. При цьому телеведучого Савіка Шустера (програма "Шустер live", телеканал "Інтер") експерти поставили на 58-му позицію.

Єдиними топ-менеджерами великих медійних груп, які потрапили до топу, стали гендиректор StarLightMedia Володимир Бородянський (№ 68) і гендиректор "1+1 медіа" Олександр Ткаченко (№ 70).