Уряд Азарова хоче позбавити громадян соціальних виплат. ВІДЕО

Секретар Комітету ВР з питань верховенства права та правосуддя, член парламентської фракції "Батьківщина" Павло Петренко вважає, що уряд хоче позбавити громадян відсуджених соціальних виплат. Про це УНН повідомили у прес-службі ВО "Батьківщина".

За повідомленням, парламентська фракція "Батьківщина" пропонує створити робочі групи з представників всіх парламентських фракцій і залучати експертів при розробці євроінтеграційних законопроектів.

Таку пропозицію під час Національного круглого столу "Порозуміння заради європейського майбутнього" озвучив Павло Петренко.

За його словами, детальне вивчення переліку законопроектів, які вносяться урядом, виявило, що "вони мають красиву назву, яка не відповідає суті та змісту". На сьогоднішній день, за словами народного депутата, серед законопроектів так званого "євро плану" категорично неприйнятним є документ №2399, у якому йдеться про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо виконання судових рішень.

Зокрема, П.Петренко наголосив, що цей документ насправді зводиться до того, щоб "позбавити права сотень тисяч громадян, які отримали рішення судів про стягнення коштів, зокрема, по соціальним виплатам та пенсійному забезпеченню, отримати відповідні кошти". "Таким чином громадян позбавляють права відсудити у держави свої гроші", - йдеться у повідомлені. "Мова йде про суму в майже 40 мільярдів гривень", - додав Павло Петренко.