Яценюк тицьнув Януковича носом в його ж підпис. ВІДЕО

Глава фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк просить Президента України Віктора Януковича і Партію регіонів забезпечити прийняття закону про індивідуальну амністії.

Про це він заявив на брифінгу, передає кореспондент РБК-Україна.

"На жаль, Президент України так і не вніс жодного закону, як і Партія регіонів, не внесла жодного проекту закону про звільнення Юлії Тимошенко. Ми чекали тиждень, але в підсумку ми вносимо проект закону, погоджений трьома опозиційними фракціями", - заявив він.

При цьому Яценюк звернувся до більшості з проханням прийняти цей законопроект. "Ми просимо прийняти цей закон в першому читанні, щоб потім почати доопрацювання над ним у тристоронньому форматі з Партією регіонів, Президентом і європейською стороною, місією Кокса-Квасьнєвського, для його остаточного ухвалення в цілому та підписання Президентом в стінах парламенту", - заявив Яценюк.

При цьому він пояснив, що в кінцевих положеннях проекту цього закону "прописана норма про те, що парламент може приймати рішення про амністування за рішенням ЄСПЛ, що дозволяє амністувати Юлію Тимошенко".