Тимошенко підтримала Михайла Ходорковського

 Юлія Тимошенко написала листа з підтримкою нещодавно звільненому Михайлові Ходорковському.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби партії "Батьківщина".

"Я вітаю набуття Михайлом Ходорковським волі. Для багатьох людей у ​​світі це знакова і довгоочікувана подія.

Мені здається, що розумію деякі емоції, які він зараз відчуває. Політичні в'язні, як і люди, які пережили клінічну смерть, переживають по той бік реальності дуже схожі відчуття і повертаються звідти зміненими, з незрозумілими для багатьох відхиленнями від домінуючих у суспільстві цілей і норм.

Я точно знаю, що у Михайла Ходорковського немає захвату від отриманої фізичної свободи. Політичні в'язні, перебуваючи в неволі, з невідомих причин виробляють таку кількість внутрішньої свободи, що нею можна тричі заповнити світ.

Не захоплення фізичною свободою його зараз переповнює, а неземна любов до своєї сім'ї – з гірким присмаком провини перед нею. А ще – вдячність до тих, хто в нього вірив і за нього боровся всі ці довгі роки.

А головне, і я в цьому твердо впевнена, що у Михайла Ходорковського з'явилося особливе натхнення спробувати зробити світ менш жорстоким і справедливішим для багатьох. Немає сумнівів, що він уже давно переріс банальну пристрасть колекціонування грошових знаків.

І, як багато інших, я вірю, що звільнення Михайла Ходорковського подарувало світові сильного, інтелектуального, морального воїна, який хоч трохи, але зможе разом з іншими наблизити людство до любові та співчуття.

Дорогий Михайле, будьте вільні й успішні на цьому шляху", – пише Тимошенко.

Ходорковский: Надеюсь, Янукович возьмет пример с Путина и освободит Тимошенко