Майдан будет стоять, пока убийцы на свободе, - требования львовского Евромайдана

львов евромайдан

Львовский Евромайдан требует наказать виновных в убийстве людей, провести очистку правоохранительных органов и люстрацию исполнительной власти.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ.

Вимоги Львівського Євромайдану:

1. Майдан стоятиме, поки вбивці на волі. Ми вимагаємо затримання, слідства, суду та кари для всіх, хто давав злочинні накази та виконував їх. Ніхто не повинен уникнути покарання.

2. Зміна системи, а не облич. Люди стояли й гинули на Майдані не за те, щоб замінити Януковича на одного з лідерів опозиції. Ми вимагаємо розпочати процес повного реформування системи виконавчої влади, що убезпечить нас від повернення диктатури та авторитаризму.

Читайте также: США застерігли Росію від військового втручання в справи України: Це буде серйозна помилка

3. Негайне очищення правоохоронних органів. Ми не віримо деклараціям, що міліція, СБУ, прокуратура «з народом». Люди, які служили Януковичу, Захарченку і Пшонці, виконуючи їхні вказівки, не повинні залишатися на керівних посадах. Зокрема, вимагаємо звільнення керівників управлінь МВС, СБУ та прокуратури Львівської області та Львова, призначених Януковичем і його міністрами, та заміну їх на людей, яких схвалить Майдан. Начальник західного регіонального командування внутрішніх військ Аллеров, як відповідальний за провокаційні спроби прориву, останній з яких закінчився спаленням частини, також повинен піти у відставку та понести відповідальність.

4. Розформування «беркуту» та притягнення його бійців та командирів до відповідальності за участь у злочинах проти євромайданівців. Ми вимагаємо роззброїти львівський «Беркут», затримати його керівників та розпочати негайне прозоре розслідування ролі, яку відіграли львів'яни у вбивствах та побитті людей 30 листопада, 1 грудня, 11 грудня 2013 року, 19-22 січня, 18-20 лютого 2014 року, викраденнях та переслідуваннях активістів у Києві.

5. Остаточне закриття всіх кримінальних проваджень щодо євромайданівців та притягнення до відповідальності суддів, слідчих і прокурорів, які їх фабрикували. Зокрема, вимагаємо звіту від слідчого управління прокуратури Львівщини, документи якого збереглися.

Смотрите также: Президент Украины бежал из Киева, - The Atlantic. ФОТО

6. Люстрація виконавчої влади. Зокрема, у Львові люди, що прислужували Януковичу й допомагали йому збирати данину, повинні піти негайно. Жоден із керівників підрозділів обласної державної адміністрації, призначений Олегом Салом та його попередниками, не повинен залишатися на посаді без схвалення Майдану.

7. Ушанування пам'яті Героїв Майдану (Небесної сотні). Міська, обласна, районна влада має подбати про добробут родин загиблих та увічнення їхніх імен.

Заяву оприлюднено 23 лютого на сцені Львівського Євромайдану

Источник:http://censor.net.ua/n272488