Юлія Тимошенко провела зустріч з екс-губернатором США Говардом Діном. ФОТО

 Голова партії "Батьківщина", колишній прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко провела зустріч з членом ради директорів Національного Демократичного Інституту (НДІ) США, екс-губернатором США Говардом Діном  та делегацією від НДІ.

Сторони обговорили ситуацію в Україні, приділивши окрему увагу ескалації конфлікту у Криму з боку Росії та питанням двостороннього співробітництва.

"Зараз від допомоги США та наших демократичних партнерів багато в чому залежить доля не лише України та Криму, а й доля усього світу. Ваш візит у цей складний час є знаком підтримки та надії для нас", - наголосила Юлія  Тимошенко.

У свою чергу Говард Дін підкреслив: "Ми робимо усе можливе, щоб гарантувати і захистити територіальну цілісність України та її суверенітет".

Сторони обговорили запровадження санкцій проти режиму Путіна та їхню ефективність.

"Це дуже потужний інструмент. Санкції повинні спрацювати", - висловив впевненість Говард Дін.

Крім того, йшлося про проведення президентських виборів в Україні згідно з демократичними стандартами та співпрацю між партією "Батьківщина" і НДІ.

"Як голова партії, я дуже зацікавлена, щоб наша співпраця була ефективною. Ми хочемо розбудовувати нашу країну згідно з світовими стандартами. Ми хочемо зробити найкращу Україну для наших громадян", - сказала Юлія Тимошенко.